מסלול משקיעים


שלום לכולם,

אני מוטי אברג'יל, בעלים ומייסד החברה, מחזיק בבעלות קבוצת יעדים נדל"ן.
תחת הקבוצה, נמצאת חברת "יעדים המרכז הארצי לקורסים", החברה אשר מתמחה בלימודי נדל"ן ושיווק חיצוני למוסדות לימוד. התמחות החברה ללמד נדל"ן על כל המשתמע מכך מלימודי תיווך עד יזמות איתור נכסים ותחום ייעוץ ומחזור המשכנתאות.
חברת לוח יעדים עוסקת בתחום כונסי הנכסים והמכרזים מטרת החברה היא איתור נכסים מתחת לשווי השוק וכל עסקה שעונה  על הקריטריון הזה נמצאת אצלנו באתר. בנוסף, אחת מפעילויות החברה הוא גיוס משקיעים לתחום הנדל"ן. מטרת הגיוס מינוף ההזדמנויות אשר החברה מגיעה אליהן ומתמחה בהן .


מודל גיוס משקיעים ייחודי מסוגו
מודל ההשקעות של החברה הוא מודל ייחודי שלא קיים בשוק ההשקעות ומניב תשואה בטוחה  למשקיעים תוך התבססות שהמשקיע לא צריך לחכות לתוצאות או להצלחות של החברה אלא מסתמך על כישורי החברה המוכחים ב 4 שנים האחרונות .מצד שני, החברה מתחייבת לתשואה מובטחת ,ללא התניה של הצלחה כזו או אחרת כמובן, לאחר ניסיון מוכח בתחום ההשקעות וקהל משקיעים אשר נותן את אמונו בחברה ובמודל העסקי שלה ונהנה מרווחים חודשיים קבועים.

מטרת גיוס המשקיעים לחברתנו
מטרת הגיוס היא לחבר בין מידע שאנו מגיעים אליו ועולה כל יום לאתר לוח יעדים לכוח הגשה/קניה.  מטרת החברה היא להגיש כמה שיותר מכרזים שנבחרו על ידי המומחים שלנו, משמע, להיות חלק מכמה שיותר הצעות שהן כדאיות לחברה .במידה והחברה זוכה, ברור לכולם ובטח למומחים שלנו שכמה שנהיה יותר נזילים, משמע כמה שיותר משקיעים שישקיעו בחברה, יהיה לחברה כוח תזרימי לנצל את כל ההצעות שאנחנו מאשרים ואז כמובן גם לנסות לזכות בהן תוך אחוזי הצלחה מהגבוהים שיש במשק.

זמן ההשקעה
זמן ההשקעה הוא בין 12-24 חודשים כאשר התשואה משתנה בין  התקופות השונות. אחד הדברים הכי חשובים שהחברה מציעה היום למשקיעים, הוא שכספם (הקרן שלהם) חוזרת אליהם בכל חודש +התשואה. התמהיל נותן ללקוח שקט תעשייתי שהכסף שלו עובד ולא מעלה אבק בבנק ושהקרן שלו כל חודש חוזרת, דבר שמקטין את הסיכון ומייצר למשקיע נזילות תמידית.|
בעת חתימת ההסכם, יקבל המשקיע שקים לכל תקופת ההשקעה .השקים יכללו קרן +תשואה אשר % התשואה ייקבע מראש ויאפשר ללקוח ליהנות מהתשואה כבר חודש לאחר חתימה על העסקה .


כסף פחדן
אנשים רבים מפחדים להיכנס להשקעות מהסיבה שהכסף בבנק להבנתם  הוא כסף "בטוח"   והשאלה הנשאלת מה אנחנו מחפשים? כסף בטוח שלא מייצר כסף? או כסף שעובד ומייצר תשואה? התשובה היא דיי ברורה! כולם יודעים שהכסף בבנק לא מייצר תשואה ומעלה אבק. והסיבה שאנשים לא נכנסים לעולם ההשקעות היא – פחד. וכבר אמרו חכמים כסף פחדן לא מייצר כסף !!! בנקודת זמן הזאת בדיוק אדם חייב להבין שכמו שהוא קם כל בוקר לעבודה כך גם הכסף שלו צריך לעשות משמע לייצר לו הכנסה פסיבית מאותו הכסף .

אז איך אנחנו מרוויחים כסף ? ולמה יש לנו את הביטחון להתחייב לתשואה ?
חברת לוח יעדים מאגדת אליה את כל עסקאות כונסי הנכסים והמכרזים שיש היום למדינה להציע. אתר החברה מובל על ידי בכירי האנליסטים ויזמי הנדל"ן בישראל. הממשק, מבצע עבור המשקיע בחינת כדאיות כלכלית לכל עסקה ועסקה על פי ניתוח פרופיל המשקיע באשר הוא. האתר מסנן את כל המידע ומגיש עבורך הצעות למכרזים ממנהל מקרקעי ישראל או מכונס הנכסים הרשמי. הסינון מתבצע על ידי מערכת סוכן חכם אשר מוזנת על ידי המשקיע ופורסת בפניו הזדמנויות מעולם הנדל"ן, בהתאם למידותיו באשר הוא. ברגע שהממשק איתר הזדמנות רלוונטית עבור המשקיע. נבנית  תכנית עסקית מפורטת לאותה הצעה הכוללת בתוכה את כל דרכי הפעולות הראשוניות לצורך ניצול ההזדמנות הלכה למעשה.

אז בואו נעשה קצת סדר
1. לוח יעדים מאגדת את כל עסקאות כונסי הנכסים החשופים היום לציבור. ועל ידי אתר נוח לתפעול הכולל סוכן חכם שמסנן עסקאות, מציע פתרון להגעה לנכסים אטרקטיביים משמע הזדמנויות !
2. קבוצת יעדים נדל"ן כוללת בתוכה את חברת "יעדים המכרז לקורסים בנדל"ן" ואת חברת לוח יעדים.
3. מתן תשואה מובטח למשקיעים שלנו תוך ביטחון לביצוע עסקאות ומימוש רווחים.