רכישה מכונס נכסים

22 ביולי 2015

רכישת בית או דירה בישראל היא חלומם של תושבים רבים. יש החוסכים כסף במשך שנים במטרה לקנות נכס משתלם שישמש אותם ואת צאצאיהם לטווח ארוך. קיימות דרכים רבות לרכוש בית, ואחת מהן היא קניית בתים למכירה מכונס נכסים. אם אתם מעוניינים בביצוע רכישת נכס בשיטה זו אך אינכם יודעים היכן להתחיל, ישנה חברה שתעמוד תמיד לצידכם – חברת "לוח יעדים".

רכישה מכונס נכסים – מדוע כדאי לעשות זאת?
מהו כונס הנכסים? לכונס הנכסים יש תפקיד והוא לדעת להשתלט על נכסים משועבדים ולמכור אותם לנושים , בהתאם לצו של בית משפט, כמובן.

מכאן עולה שבנכסים כאלוה ההזדמנות לעסקה טובה גדולה הרבה יותר.

ולראייה קיימים מספר יתרונות משמעותיים לרכישת בתים מכונס נכסים שכדאי להביא בחשבון  –

נכס זול יותר – נכסים הנמכרים על ידי כונס נכסים נחשבים לזולים יותר, מהסיבה הפשוטה שעל הכונס למכור את הנכס בזמן הקצוב לו ובכדי שזה יקרה חייב הכונס לתת הצעה אטרקטיבית מאד היכולה להגיע לטווחים של עד 30% מערך הנכס במטרה לקדם את חוב הנכס אל מול הנושים.
ביטחון בעסקה – הרכישה מכונס מעניקה ביטחון לרוכש, כיוון שמדובר בנכס שעבר את בדיקתו של בית המשפט. עם זאת, יש לדעת כיצד להתנהל עם הכונס כדי לוודא שהעסקה משתלמת ובנושא זה ישנה חברה המתמחה בתחום חברת "לוח יעדים" התעניק לרוכש בטחון נוסף ומוגבר בעסקה.
אין חובות – בית שנתפס על ידי כונס מנוקה מחובות והלוואות, ולכן הרוכש יכול להיות סמוך ובטוח כי הוא משלם את המחיר של שווי הנכס ללא "הפתעות" בהמשך. כמו כן, לא קיים חשש שהנכס ישועבד בשנית.
לדעת להתנהל מול הכונס
למרות היתרונות שברכישת בתים למכירה מכונס נכסים, אחת הסוגיות הנפוצות העומדות בפני הרכישה היא למי פונים בעת בעיה. העניין הוא שכאשר קונים נכס מכונס, אין אחריות על הרכישה ולא קיימת אפשרות לנהל משא ומתן ולחתום על החוזה. אם בכל זאת החלטתם לרכוש נכס בדרך זו, כדאי לפנות לחברה מקצועית אשר תוכל לסייע לכם להתנהל מול הכונס.לוח יעדים הינה חברה מנוסה בתחום זה ובעלת דרכי יצירת קשר זמינים ופשוטים.
האתר כולל גם רשימה מפורטת של נכסים המצויים בחסותו של הכונס. כך שכל שנותר לעשות הוא לבחור את האזור ואת סוג הנכס, להשאיר פרטים באתר ונציג יחזור אליכם במהרה.