דירות מכונס נכסים חינם

3 ביולי 2015

כל מי שמחפש דירה להשקעה יוכל לנקוט במספר דרכים על מנת לאתר נכס כזה. אפשר כמובן לפנות אל השוק הפרטי ולנסות לחפש נכס או דירה שמתאימה לצרכים שלו. אך במקרים רבים מחירה יהיה יקר ולא משתלם. קניית דירות מכונס נכסים חינם עשויה להוות פתרון משתלם ביותר, שכן דירות אלו נמכרות בדרך כלל במחיר נמוך משווין בשוק הנדל"ן. לוח יעדים מציעה אפשרות נוחה ואמינה לקבלת מידע רב אודות נכסים שנמצאים בתהליך של כינוס. כל מי שמחפש דירה או נכס כל שהוא לקניה, כדאי שיכנס לאתר האינטרנט של החברה, ירשם ויתחיל לקבל מידע רלוונטי על עסקאות אשר מתאימות למה שהוא הגדיר.

אילו טפסים צריך לשלוח כדי לבצע עסקת דירות מכונס נכסים חינם?
כאשר מדובר על הצעת מחיר לנכס שנמצא בכינוס נכסים ישנם מספר דברים שצריך לצרף לבקשה:

יש למלא את טופס ההצעה אשר מופק על ידי המכרז. בו יש למלא את כל הפרטים המדויקים.
שיק בנקאי על סך 5%-10% משווי העסקה. חשוב לציין כי במידה והזוכה חוזר בו, קיים סיכוי לאיבוד של הסכום הזה.
חוזה אשר כולל את כל פרטי ההתקשרות של שני הצדדים.
התהליך עשוי  להתמשך זמן רב, אך בסופו של דבר יהיה משתלם לשני הצדדים.

רכישת דירות מכונס – מה הכוונה?
אנו רגילים לכך שעל כל שירות שמוצע לנו גובים עליו תשלום מסויים, אך ישנם מקומות המגישים את השירות בחינם. אין זה אומר שהשירות הוא פחות טוב או לוקה בחסר, במקרים רבים מה שמניע חברה זו או אחרת לספק שירות בחינם הוא אידיאולוגיה כלשהיא ואמונה בצדקת הדרך. דירות מכונס נכסים חינם הכוונה היא שהמידע על העסקאות יינתן בחינם וזו כבר סיבה טובה לפנות לחברות שמציעות שירות כזה.

בכל מקרה בקבלת מידע מאתר זה או אחר כדאי לאשש אותו ולבדוק שהוא אכן אמין. חברות אשר נמצאות זמן רב בשטח יודעות לספק לנו מידע רב ואנו יכולים לסמוך עליו ללא חשש. כונס נכסים אשר מעוניין להאיץ את מכירת הנכס יפנה בעצמו לחברות אלה ויבקש לפרסם את עצמו על מנת להגיע למספר רב של אנשים שיבואו לראות את הנכס.